Aberto finanse i nieruchomości

kom. +48 500-063-120

Zostań naszym klientem!
wypełnij formularz zgłoszeniowy.

Kursy walut

O nas

 
Firma ABERTO powstała by świadczyć profesjonalne usługi z zakresu doradztwa kredytowego, finansowego i inwestycyjnego. Zdajemy sobie sprawę jak skomplikowany jest świat finansów i że nie każdy jest jego znawcą. My jesteśmy. Staramy się zawsze, spośród wielu możliwych opcji, dobrać tę najodpowiedniejszą dla Ciebie.
 
Dewizą ABERTO jest to, że zawsze działamy tak jakby każdy kredyt był załatwiany dla Nas samych, a przecież działamy w Twoim interesie. Działamy najlepiej jak potrafimy. Byś był zadowolony i realnie odczuł poprawę Twojego standardu życia, Twojej sytuacji finansowej.
Dzięki Naszemu uczciwemu podejściu cały czas powiększamy krąg zadowolonych Klientów.  Klientów, którzy chcą z Nami pracować przy kolejnych transakcjach. Klientów, którzy polecają Nas swoim znajomym. To dla Nas bardzo ważne.

ABERTO bazuje na doświadczeniu ludzi, którzy tworzą tę firmę. Właściciel posiada gruntowne wykształcenie z zakresu finansów, bankowości, zarządzania oraz pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Doświadczenie praktyczne zdobywał w działach kredytowych banków, w firmach leasingowych, a także zarządzając sprzedażą kredytów gotówkowych, konsolidacyjnych i hipotecznych na terenie całej Polski, przy współpracy ponad dwóch tysięcy biur kredytowych. Właśnie te szerokie doświadczenia i obserwacja wielu podmiotów rynku skłoniły Go do zbudowania od podstaw firmy absolutnie uczciwie działajacej na rzecz Klienta.

ABERTO oznacza otwartość. Jesteśmy otwarci na potrzeby Klientów, na nowe rozwiązania. Jeśli potrzebujesz profesjonalisty z zakresu finansów i nieruchomości – dobrze trafiłeś. I mamy nadzieję, ze to początek Naszej owocnej, partnerskiej współpracy.
 

CERTYFIKAT

Certfikat